Usługi księgowe Płock

Biuro Rachunkowe IzzyTax z siedzibą w Płocku oferuje pełną księgowość dla firm oraz osób prywatnych. Świadczy także usługi podatkowe, kadrowo-płacowe spółek prawa handlowego, spółek cywilnych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

Gwarancją bezpieczeństwa współpracy z Biurem Rachunkowym IzzyTax jest posiadane świadectwo kwalifikacyjne MF o numerze 29465/02 uprawniające do usługowego prowadzenia biura, a także polisa OC.

Dlaczego warto nam zaufać?

Rodzaj i zakres usług księgowych oraz kadrowo-płacowych w dużej mierze zależą od rodzaju wykonywanej działalności, także sektora rynku i wielu innych czynników związanych z charakterem przedsiębiorstwa. Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się głównie w transakcjach unijnych, imporcie i eksporcie. Dbamy o to, by stale się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę, dlatego firma czynnie uczestniczy w szkoleniach oraz kursach podnoszących wiedzę i kwalifikacje.

księgowość
W trosce o jak najlepszą jakość usług, zapewniamy:
 • – indywidualne podejście do każdego klienta,
 • – rzetelność i terminowość wykonywanych usług,
 • – korzystne warunki współpracy,
 • – fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy,
 • – pełną ochronę danych oraz dyskrecję.

Nasze usługi księgowe kierowane są zarówno do firm dopiero rozpoczynających działalność, jak i do wielkich, międzynarodowych korporacji o wielooddziałowych strukturach organizacyjnych. Pomożemy Ci zarządzać księgowością w sposób kompleksowy, zgodny z obowiązującymi przepisami.

usługi księgowe

Co oferujemy w ramach pełnej księgowości

W ramach kompleksowych usług księgowych zapewniamy między innymi:
 • – prowadzenie ksiąg rachunkowych,
 • – prowadzenie książki przychodów i rozchodów,
 • – prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego,
 • – opracowywanie zasad polityki rachunkowości,
 • – opracowywanie zakładowego planu kont,
 • – opracowywanie zakładowego obiegu dokumentów,
 • – prowadzenie ewidencji środków trwałych,
 • – sporządzanie i przekazywanie do właściwych organów deklaracji podatkowych,
 • – sporządzanie rozliczeń rocznych,
 • – sporządzanie sprawozdań finansowych,
 • – reprezentowanie Klientów w kontaktach z urzędem skarbowym,
 • – prowadzenie rejestrów VAT.

Od samego początku działalności biuro miało na celu świadczenie najwyższej jakości usług księgowych oraz usług kadrowo-płacowych. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą pełnej księgowości oraz do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w siedzibie naszej firmy mieszczącej się w Płocku. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i udzielimy fachowych wskazówek związanych ze świadczonymi przez nas usługami pełnej księgowości.

 

Księgowa, na której możesz polegać

Właścicielem Biura Rachunkowego IzzyTax jest Izabela Kluf – wykwalifikowana księgowa z wieloletnim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami, które pozwoliły jej przez lata pracy stworzyć rozwiązania oraz metody z zakresu pełnej księgowości, których zastosowanie gwarantuje spełnienie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań klientów.

Przygodę z księgowością zaczęła już w 1999 roku w Rudzie Śląskiej, gdzie pracowała w biurze jako samodzielna księgowa. Kolejne lata ścieżki zawodowej pozwoliły jej uzyskać świadectwo Ministerstwa Finansów, dzięki któremu Pani Izabela mogła rozpocząć prowadzenie własnego biura rachunkowego. Tak też się stało. Od kilkunastu lat Pani Izabela jest właścicielką Biura Rachunkowego IzzyTax, w którym,jako księgowa, świadczy kompleksowe usługi z zakresu pełnej księgowości i nie tylko. W trosce o stałe podnoszenie jakości świadczonych usług, Pani Izabela systematycznie uczestniczy w szkoleniach prowadzonych przez najlepszych biegłych rewidentów i doradców podatkowych.

Izabela Kluf

Szukasz księgowej dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Prowadzisz własny biznes w Płocku? Szukasz biura rachunkowego, które kompleksowo zajmie się księgowością Twojej firmy? Jeśli tak, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych zarówno w Płocku, jak i w okolicy. Odległość nie stanowi dla nas problemu, współpracujemy z firmami z całego kraju. Jesteśmy elastyczni i dbamy o wygodę i komfort naszych klientów, dlatego odbieramy dokumenty z wyznaczonych miejsc, korzystamy także z przesyłek kurierskich, a nawet przeprowadzamy pełną księgowość w siedzibie klienta.