Obsługa kadrowo płacowa Płock

IzzyTax oferuje pełną obsługę kadro-płacową na terenie Płocka. W trosce o jak najlepszą jakość usług związanych z rozliczeniami PIT i CIT, zapewniamy:

  • – indywidualne podejście do każdego klienta,
  • – dokładność i terminowość świadczonych usług,
  • – atrakcyjne warunki współpracy,
  • – profesjonalne konsultacje,
  • – bezpieczeństwo i pełną dyskrecję.

Nasze usługi kadrowo-płacowe adresowane są zarówno do małych firm, jak i większych przedsiębiorstw. Pomożemy Ci sporządzić rozliczenia PIT i CIT w sposób kompleksowy, zgodny z obowiązującymi przepisami.

Jak mogę Ci pomóc

W zakresie usług kadrowo-płacowych oferujemy:

  • – przygotowywanie i umów o pracę oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem,
  • – przygotowywanie umów cywilno-prawnych,
  • – prowadzenie akt osobowych, dokumentacji kadrowej,
  • – sporządzanie list płac, deklaracji ZUS oraz deklaracji PIT,
  • – prowadzenie innych spraw kadrowych wg potrzeb klientów.

Bogata oferta usług kadrowo-płacowych z pewnością spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości związanych z obsługą kadrowo-płacową, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy, a najlepiej osobisty. Siedziba naszego biura mieści się w Płocku. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

kadry i płace

Rozliczanie PIT i CIT

W myśl przepisów podatkowych, każdy podatnik zobowiązany jest do złożenia deklaracji podatkowej, sporządzonej wg ustalonego wzoru, w której musi zawrzeć informacje o wysokości dochodu uzyskanego od początku roku podatkowego. W naszym biurze rachunkowym, w ramach obsługi kadrowo-płacowej, zajmujemy się rozliczeniami rocznych zeznań i deklaracji podatkowych. Zastanawiasz się, jaki rodzaj PIT-u jest dla Ciebie? Poniżej krótka charakterystyka podstawowych deklaracji podatkowych.

Karta podatkowa

PIT-16A – to rodzaj deklaracji rocznej, informującej o wysokości zapłaconych i odliczonych składek na ubezpieczenie zdrowotne. Dokument należy złożyć do 31 stycznia roku następnego za rok ubiegły.

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych

PIT-28 – roczna deklaracja podatkowa ukazująca informacje na temat wysokości uzyskanego przychodu i wpłaconego podatku dochodowego. Zeznanie należy złożyć do dnia 31 stycznia następnego roku za rok ubiegły.

Podatkowa księga przychodów i rozchodów

PIT-5 – deklaracja miesięczna o zaliczkach na podatek dochodowy. Tego typu deklarację składa się każdego miesiąca do 20 dnia następnego miesiąca za miesiąc poprzedni.

PIT-36 – deklaracja roczna informująca o osiągniętych dochodach i odliczeniach od podatku. Zeznanie przeznaczone jest dla przedsiębiorców rozliczających się wg podatku progresywnego. Deklarację składa się do 30 kwietnia roku następnego za rok ubiegły.

PIT-36L – deklaracja roczna o osiągniętych dochodach i odliczeniach od podatku. PIT-36L to zeznanie przeznaczone dla osób prowadzących własną firmę, rozliczających się wg podatku liniowego. Zeznanie to składa się do 30 kwietnia roku następnego za rok ubiegły.

Osoby prawne

CIT-7 – Deklaracja, jaką składają osoby prawne, informująca o wysokości pobranego podatku dochodowego od dochodów z dywidend oraz innych przychodów z tytułu udziału w zyskach.

CIT-8 – Deklaracja informująca o wysokości osiągniętego dochodu lub poniesionej straty przez podatnika podatku dochodowego od osób prawnych.

CIT-8/0 – Zeznanie podatkowe o odliczeniach od dochodu i od podatku oraz o dochodach wolnych i zwolnionych od podatku.

CIT-10R – Zeznanie podatkowe o wysokości pobranego zryczałtowanego podatku dochodowego od podatników podatku dochodowego od osób prawnych, którzy nie mają siedziby lub zarządu na terytorium kraju.

CIT-11R – rodzaj deklaracji podatkowej informującej o wysokości podatku dochodowego od dochodów z dywidend oraz innych przychodów z tytułu udziału w zyskach osób prawnych.

Profesjonalne usługi kadrowo-płacowe w Płocku. Skontaktuj się z nami!

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta związana z obsługą kadrowo-płacową, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Można także odwiedzić nas osobiście w siedzibie Biura Rachunkowego IzzyTax. Z przyjemnością dostarczymy więcej szczegółów dotyczących rozliczeń podatkowych PIT i CIT i przygotujemy ofertę dla Państwa firmy.